Domov pro klidné a spokojené stáří

Ostatní prostory

Nedílnou součástí Domova se zvláštním režimem Kazdův Dvůr jsou i další prostory, které může klient našeho zařízení s ohledem na svůj aktuální zdravotní stav využívat.

 

Prostory balnea

V přízemí objektu Domova se zvláštním režimem Kazdův Dvůr jsou umístěny prostory, kde je možnost absolvovat masáže. Rozsah a skladba těchto masáží je na základě přání klientů průběžně upravována a obměňována. V prostorách balnea mohou klienti rovněž využívat služeb pedikérky a manikérky.

V současné době nabízíme tyto druhy masáží:

  • Klasická masáž (20 min. nebo 50 min.)
  • Klasická masáž – stimulační (10 min.)
  • Reflexní masáž plosky nohou (20 min. nebo 50 min.)
  • Aroma masáž (20 min. nebo 50 min.)
  • Konopná masáž (20 min. nebo 50 min.)
  • Regenerace obličeje

 

Kadeřnictví a kosmetika

V přízemí objektu Domova se zvláštním režimem Kazdův Dvůr jsou umístěny prostory, kde je možnost využívat služeb kadeřnice a kosmetičky. Rozsah a skladba těchto služeb je rovněž na základě přání klientů trvale upravována a obměňována.

 

Venkovní gril

V těsné blízkosti Domova se zvláštním režimem Kazdův Dvůr se nachází venkovní gril s klasickou pecí. Při hezkém počasí mohou tyto prostory naši klienti využívat k příjemnému posezení, případně i grilování.

 

Sluneční terasa

V areálu je i sluneční terasa, která nabízí klientům našeho zařízení, možnost klidného a příjemného posezení a vystavení se teplým slunečním paprskům.

 

Park

Součástí areálu Domova se zvláštním režimem Kazdův Dvůr je rovněž upravený park, který nabízí možnost klidného a příjemného posezení na čerstvém vzduchu a ve stínu větrem šumících stromů.
Návštěvníci parku mají možnost si zde zahrát stolní tenis nebo využít hřiště na pétanque.

 

Knihovna

Klienti mají možnost přímo v DZR využívat naší knihovny, kde mohou trávit nad svou oblíbenou knihou či časopisem klidné a ničím nerušené chvíle.

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o naše služby nebo potřebujete poradit, tak nás kontaktujte.