Domov pro klidné a spokojené stáří

Umístění DZR Kazdův Dvůr

Domov se zvláštním režimem Kazdův Dvůr se nachází v malebném venkovském prostředí v blízkosti města Františkovy Lázně (cca 5km) a je tak tou správnou volbou pro klienty, kteří preferují klid, pohodu a život v prostředí plném zeleně.

Jedná se o areál, který se skládá z pobytového zařízení, parkoviště pro návštěvy klientů, otevřeného atria uvnitř objektu, parku, sluneční terasy a venkovního posezení s grilem. Objekt, ve kterém je sociální služba poskytována, byl v letech 2013 a 2014 kompletně zrekonstruován tak, aby odpovídal potřebám cílové skupiny klientů a poskytoval jim klidný, bezpečný a ničím nerušený pobyt.

Přestože se DZR nachází v místě, kde je snížená dopravní dostupnost, nejsou omezeny možnosti klientů, využívat veřejné služby. V případě, že má klient zájem o využití nějaké veřejné služby, může využít dostupného vlakového spojení (zastávka se nachází cca 200m od DZR) nebo si prostřednictvím klíčového pracovníka domluvit individuální přepravu (tato doprava je pak hrazena klientem jako fakultativní služba).

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o naše služby nebo potřebujete poradit, tak nás kontaktujte.